DİOD LAZER EPİLASYON

Diode Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Epilasyon her iki cins için, en önemli ve en çok tercih edilen istenmeyen tüylere çözüm yöntemidir. Yeni gelişen teknoloji ile epilasyonun da evreleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Şu anda ulaşılan noktalarda, en son lazer epilasyon tekniği, ütüleme yöntemi ile yapılan lazer epilasyondur. Ütüleme yöntemi ile yapılan lazer epilasyonlar, acısız ve kolay bir şekilde gerçekleşmeye başlamıştır.


Ütüleme yani Diod yöntemi ile yapılan lazer uygulamalarında, eski yöntemler gibi acı ya da yanma, hatta yanık oluşması riskleri de tamamen ortadan kalkmış durumdadır. Daha kısa süreli seanslarda sıkılmadan hızlı bir tedavi şansına sahip olabilirsiniz.


DİOD LAZER NASIL YAPILIR?

Diode Lazer Farklılıkları

Eski tip lazer epilasyon yöntemlerinde, lazer ile atışlar yapılmaktaydı. Diod yöntemi ile uygulanan lazer epilasyon seanslarında ise bunun aksine bölgeyi ütüleyerek yapılan bir uygulama ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde hem kıl köklerinize daha rahat nüfus ederken hem de size rahatlama hissini yaşatmayı başarabilmektedir.


Yeni teknoloji olan Diod lazer epilasyon cihazlarında bir de soğutma ünitesi bulunmaktadır. Bu sayede ısınma problemi de ortadan kalkarak, çok daha konforlu bir seans geçirmeniz sağlanmaktadır.


DİOD LAZER VE DAHA FAZLASI

Daha Fazla Bilgi

Diod ütüleme yöntemi ile lazer epilasyon hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.