Her insanın kendisi ile ilgili güzelleştirmek istediği bölgeler olması doğaldır. Bu sebeple yaşımızın ilerlemesine bağlı olmaksızın farklı bölgeler için çeşitli uygulamalar arayışı içine giriyoruz. Bu arayışlar içerisinde çözümlerden birisini de estetik dolgu oluşturuyor.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte özellikle yüzümüzde, beğenmediğimiz, görmekten hoşlanmadığımız şekil değişiklikleri ya da doğumdan itibaren bize rahatsızlık veren görünüm aksaklıkları olabilmektedir. Ufak değişiklikler yapılması istendiğinde, örneğin dudaklarından memnun olmayan kişi için, estetik dolgu gibi uygulamalar, çok iyi bir çözüm olabilmektedir.

Estetik Dolgu Kullanım Alanları

Estetik dolgu, cildin içerisine enjekte edilmek surtiyle verilen bir dolgu maddesiyle yapılmaktadır. Estetik dolgunun birçok farklı kullanım alanı olduğu gibi, genellikle tercih edilen bölgeler de bulunmaktadır.

Estetik dolgunun kullanıldığı bazı uygulamalar şunlardır;

  • Dudak için estetik dolgu
  • Kırışıklıklar için estetik dolgu
  • Burun ve ağız çizgilerine estetik dolgu
  • Sivilce ve yara izlerine estetik dolgu
  • Elmacık kemiği ve yanak dolgunlatırma için estetik dolgu
  • Alın bölgesi kırışıklığı giderme için estetik dolgu

Estetik Dolgu İşlemleri ve Fiyatları

Görüldüğü üzere, birçok farklı alanda estetik dolgu işlemi yapılabilmektedir. Bunlar her ne kadar ufak işlemler gibi görünse de örneğin dudak dolgunlarştırma için yapılan bir estetik dolgu, görünümde ciddi farklılıklar ve güzellikler katabilmektedir.

Estetik dolgu fiyatı ile ilgili görüş almak için, Ankara‘da iseniz merkezimize gelebilir ya da telefonla tarafımıza ulaşabilirsiniz. Ankara dışındaki ziyaretçilerimiz için, iletişim formu ve telefon ile soru ve sorunları yanıtlamaktan da mutluluk duyarız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir