Lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Ankara lazer epilasyon, geçmişten günümüze bir şekilde istenmeyen hale gelmiş tüylerden arınma işlemidir. Ağda, iğneli epilasyon, epilatör gibi araçların, can yakıcı ve ağrı verici özelliklerinden arındırılmış bir lazer epilasyon, özellikle kadınlar için bir kurtuluş reçetesi olarak öne çıkmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi çeşitli bölgelere uygulanabilmektedir. Bunlardan bazıları;

  • Bacak tüyleri lazer epilasyonu
  • Yüz tüyleri için lazer epilasyon
  • Genital bölge (bikini bölgesi) lazer epilasyonu
  • Koltuk altı için lazer epilasyon.

Olarak bilinmektedirler.

Özellikle bacak, genital bölge ve koltuk altı bölgesinde çıkan tüyler için, lazer epilasyon işlemi çok başarılı olabilmektedir. Çünkü bu bölgelerde oluşlan kıl kökleri ve kıllar, daha sert olarak çıkmaktadırlar. Lazer epilasyonun daha iyi bir etki ve daha iyi bir sonuç ortaya çıkarabilmesi için bu özellik, yadsınamaz bir önem arz etmektedir.

Lazer epilasyon kaç seans sürer?

Seans süresi, tüylenmiş bölgenin durumu ile orantılı devam etmektedir. Önceden “1 ya da 2 seans sürer” gibi cümleler kurmaktan kaçınılmaktadır. Zira lazer epilasyon işlemi yapılacak bölgenin kıl yapısı, lazerin etki süresini uzatıp kısaltabilmektedir. Bu sebeple, kesin ve net bir seans süresi vermek doğru bir yaklaşım olmayacaktır.

Lazer epilasyon, bilindik yöntemlerin tamamen dışında kalan, ağrısız ve acısız bir işlemdir. Bu sebeple tercih edilmektedir.

Lazer epilasyon acı ve ağrı yapar mı? Lazer epilasyon fiyatları ne kadar?

Web sitelerinde estetik ile ilgili fiyat bilgisi Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandığından, tam olarak fiyat bilgili verememekteyiz. Fakat, lazer epilasyon fiyatını pahalı olarak düşünenler için ufak bir açıklama yapmayı doğru buluyoruz.

Eski yöntemler, düzenli ve sürekli bir harcama gerektirmekteydi. Lazer epilasyon ise birkaç seans içerisinde tüy sorununu tamamen çözeceğinden, bir daha ihtiyaç duymayacağınız noktaya gelmenizi sağlamaktadır. Dolayısıyla lazer epilasyon, göze pahalı bir tedavi gibi gelse de aslında maliyet bakımından, bütün yöntemlerden çok daha hesaplıdır.

Ankara içerisinde güzellik salonlarında farklı lazer epilasyon fiyatları bulunmaktadır. Ankara‘da lazer epilasyon ile ilgili her türlü bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir