PRP Tedavisi aslında çok yeni bir yöntem değildir. Sadece Türkiye’de pek bilinmeyen yönleri ortaya çıktığından, yeni yeni yaygınlaşarak kullanılmaya başlamış bir tedavi yöntemidir. Çeşitli alanlarda kullanılabilen PRP Tedavisi, sıklıkla eklem ve saç tedavisinde tercih edilmektedir.

PRP tedavisinin Türkiye’de en sık kullanım yeri olan saç tedavileri, kendi kanımız ile yapılan bir işlem olduğundan, gayet etkili sonuçlar vermektedir. PRP’nin açılımında da zaten açıkça belirtildiği gibi (Zenginleştirilmiş Plazma Hücreleri) saç derisinin altına enjekte edilerek, son derece faydalı bir tedavi çeşidini oluşturmaktadır.

PRP Tedavisi Nelerde Kullanılır?

Özellikle PRP’li saç ekimini tavsiye ediyoruz! Zira yeni gelecek olan saçların, daha gür ve güçlü gelmesine olanak sağladığı, önceki işlemlerde net olarak görülmüştür. Bu şekilde, daha doğal ve güzel saçlara kavuşulabildiği gerçeği yadsınamaz boyuttadır.

PRP tedavisi, kendi kanımızın belli oranda alınmasıyla, özel tüplere konularak karıştırılması işlemiyle başlamaktadır. Bu karıştırma işlemi sırasında, kaliteli ve zengin plazmalar kandan ayrıştırılarak, şeffaf beyaz bir sıvı elde edilmektedir. Elde edilen bu zenginleştirilmiş plazma sıvısı, derimizin altına enjekte edilerek, tedavi tamamlanmaktadır.

PRP Tedavisi ve Fiyatları

PRP Tedavisi ortalama 3 ila 6 seans arası süren bir işlemdir. Fakat her seansta ciddi anlamda fark görebileceğinizi de belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Ankara PRP Tedavisi için hazırlanmış güzellik salonumuza prp tedavisi ile ilgili soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz. Ankara ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinden sorduğunuz sorulara en kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz. Sizlere cevap vermekten mutlu olacağız.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir